• banery1a
  • baner 3
  • baner 1
  • laktator
  • baner 2
Chcesz pomóc przez nas wcześniakom?

 

Wspomóż nas!

 

Fundacja "Daj Szansę Wcześniakowi"
 
KRS: 0000383056
 
Darowiznę mogą Państwo przekazać wpłacając na konto fundacji:
91 1160 2202 0000 0001 8703 1365
z dopiskiem „Darowizna”

Bal karnawałowy dla wcześniaków

banerek bal m

Piknik rodzinny "Baw się zdrowo"

Piknik Rodziny

Piknik promocji zdrowia dla dzieci

Razem zadbajmy o zdrowie naszych dzieci!Piknik promocji zdrowia dla dzieci

16 czerwca 2013 r. w Ogrodzie Botanicznym nasza fundacja po raz kolejny organizuje  wielkie święto promocji zdrowia dla wszystkich dzieci. Od godz. 11.00 do 17.00 podczas pikniku rodzinnego  pod hasłem „Dbamy o zdrowie naszych dzieci” z bezpłatnych badań przesiewowych u wielu specjalistów będą mogły skorzystać setki dzieci.  To jedyna w swoim rodzaju szansa, by w jednym miejscu i czasie skorzystać z porad tylu dziecięcych ekspertów, tym samym zwiększając dostępność do wrocławskich specjalistów z dziedziny pediatrii.

Piknik rodzinny promocji zdrowia „Dbamy o zdrowie naszych dzieci”, jest już drugą edycją promocji zdrowia dla dzieci organizowaną przez naszą fundację.

Pierwsza edycja odbyła się rok temu 24.06.2012r. a efekty trwającej cały dzień akcji przeszły nasze oczekiwania. Ogród w tym dniu odwiedziło ponad 6 tys. osób. Wykonano między innymi przesiewowe badanie słuchu u 130 dzieci, badanie wzroku u 110, badanie wad postawy oraz porady lekarzy u setek maluchów.

Była to jedyna w swoim rodzaju szansa, by w jednym miejscu i czasie skorzystać z porad tylu dziecięcych ekspertów. Piknik pokazał, jak wielkie jest zapotrzebowanie na kontakt ze specjalistami od zdrowia dzieci i jak duża potrzeba, by o to zdrowie zadbać.

Czytaj więcej ...