ABC wcześniaka

27 marca o godz. 14 w sali konferencyjnej Kliniki Neonatologii w Akademickim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej oficjalnie rozpoczęliśmy comiesięczny cykl spotkań "abc wcześniaka" stworzony specjalnie z myślą o rodzicach wcześniaków, przebywających w szpitalu razem ze swoimi maleństwami jak również dla tych, którzy dopiero co opuścili szpital.

1

 

Na naszym pierwszym spotkaniu gościliśmy nie tylko mamy dzieci przedwcześnie urodzonych ale również tatusiów oraz babcię, nawet nasi najmniejsi goście nas odwiedzili (nasze wcześniaczki). Była z nami również nieco większa podopieczna naszej fundacji wraz z mamą, która już kilka miesięcy temu opuściła szpital. Mama nie tylko dowiedziała się od nas ważnych informacji ale również podzieliła się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z innymi i świeżo upieczonymi rodzicami.

2  3  4 5

Na spotkaniu poruszane były tematy: karmienie piersią, pielęgnacja oraz szczepienia. Było trochę teorii ale i zajęcia praktyczne, które uświetniły spotkanie poprowadzone przez Joannę Kozakiewicz, prywatnie również mamę wcześniaka.

6  7  8 9

Było to wyjątkowe spotkanie nie tylko ze względu na pierwsze rozpoczynające cykl "abc wcześniaka" ale również w związku z okresem przedświątecznym. Większość z tych maluchów swoje pierwsze święta spędzi właśnie w szpitalu. Dlatego pamiętając o nich i ich najbliższych w tym świątecznym okresie przygotowaliśmy zajączka oraz losowanie nagród niespodzianek.

10  11  12 13

 

Kolejne spotkanie już 24 kwietnia (w ostatnią środę miesiąca) zaczynamy o 14.

Co miesiąc będziemy zapraszać ciekawych gości rozszerzając nasze spotkania o kolejne ciekawe zagadnienia i ważne informację.

Zapraszamy bardzo serdecznie!