Mama, tata i my

2Podczas dwudniowych targów „Mama, tata i ja” 3 i 4 marca w Hali Iase, w których uczestniczyliśmy, nasi doradcy i specjaliści lekarze udzielili łącznie ponad 200 porad!

 

Udział w targach, na których gościliśmy dzięki uprzejmości organizatorów, był dla naszej Fundacji inspirującym, ale i bardzo pracowitym doświadczeniem. Doradcy oraz specjaliści z różnych dziedzin sprawili, że każdy mógł zdobyć odpowiedzi na nurtujące go pytania oraz uzyskać rzetelną wiedzę na dany temat. Na naszym stoisku dyżury pełniły: Ania Misiak z Medeli – doradca laktacyjny, Wioleta Dec – pielęgniarka, Martyna Krzywka – logopeda, Alicja Nowakowska - Łoś– psycholog, Monika Wałowska - Kniaziuk – psycholog i specjalistka od pięknego zdobienia twarzy oraz Aleksandra Kwiatkowska instruktorka masażu Shantala, która parokrotnie wykonywała pokaz masażu na scenie. Profesjonalny dobór oprawek wykonywała Ania Wojtczak – szefowa salonu optycznego „Różowe okulary”. Pani Maja Staniewska wykonywała pomiar tkanki tłuszczowej u dzieci powyżej 10 roku życia i podpowiadała różnego rodzaju rozwiązania dotyczące diety. Mieliśmy także okazję rozmawiać z rodzicami wcześniaków i wspomóc ich radami.

 

Jak zawsze wspierali nas wolontariusze. Niektórzy byli z nami po raz pierwszy, inni – jak kochana Kasia Szpindor są z nami od dawna i zawsze wspierają. Szczególne podziękowania należą się „Super Woluntariuszowi” – Dorocie Granat. Dzięki Niej jesteśmy w stanie tworzyć i rozwijać fundację, przebrnąć trudne chwile i iść dalej, z uśmiechem na twarzy i nadzieją w sercu.

1 3