Przedszkolakom na zdrowie

1

 

 

W strefie ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA, zorganizowanej przez naszą fundację podczas wiosennych Targów Przedszkolaka, można było nie tylko uzyskać porady optyka dziecięcego, jak pięknie wyglądać w okularach, będąc przedszkolakiem, skorzystać z badań przesiewowych wzroku, słuchu i stóp, ale i nauczyć się udzielać dziecku pierwszej pomocy.

Wszystko to działo się 19 i 20 maja 2012 r. w Hali Stulecia podczas czwartej edycji popularnej imprezy.

Na naszych 42 m kw. powierzchni przez cały czas trwania targów było bardzo tłoczno. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się przesiewowe badania dla dzieci, a także konsultacje udzielane przez współpracujących z naszą fundacją specjalistów: pedagoga, psychologa, logopedy i dietetyka. Z porad i badań prowadzonych przez ekspertów skorzystało ponad 300 rodzin.

Bardzo nas cieszy ten sukces i mamy nadzieję, że rodzice w pełni wykorzystają przekazaną wiedzę, doświadczenie i porady, dbając o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci.Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie!

 
Organizatorzy Targów w ten sposób podsumowują współpracę podczas wiosennej edycji: „Wierzymy, że nadal będziemy się spotykać z entuzjazmem rodziców i radością na twarzach dzieci w kolejnych edycjach targów. Mamy jednocześnie nadzieję, że wciąż będziemy mieli okazję współpracować z tak fantastycznymi Wystawcami - zaangażowanymi, kreatywnymi, rozumiejącymi potrzeby i oczekiwania najmłodszych”.

1 2 3 4